Vyléčení traumatu z narození

Trauma z narození má okamžitě vliv na náš život – znamená to těžký start hned od začátku. Většina z nás si ani není vědoma toho, že utrpěla trauma z porodu, které nás může stále dnes ovlivňovat.

 

I když vše jde dobře, tak nemocničního prostředí může generovat trauma z narození díky medikalizaci porodu, nebo dokonce problémy jako narození se skrze Císařský řez, nás může velmi ovlivnit.

 

Trauma z porodu není jen o fyzických komplikacích, ale může být na všech úrovních např. duchovní, emoční, mentální a mezigenerační.

 

Témata, která můžou utvářet trauma u porodu:

 • Velimi kritická očekávání od ženy ohledně těhotenství, rodičovství a porodu obecně, což může vést k obrovským problémům s mateřským sebevědomím a schopností to zvládnout
 • Nedostatek bondingu mezi matkou a plodem/dítětem
 • Traumatické početí
 • Zármutek, nebo trauma matky během těhotenství
 • Císařský řez/ klešťový porod/ náhlé komplikace
 • Tišení bolesti podané příliš pozdě během porodu, které přejde přes bariéru placenty
 • Oddělení od matky okamžitě po porodu
 • Předčasné narození/ potřeba jednotky speciální péče/ pobyt v inkubátoru
 • Hodně děsu a strachu matky okolo toho mít dítě/ porodního procesu
 • Odmítnutí od rodičů/rozšířené rodiny
 • Problémy s krmením
 • Vakcinace
 • Utajení a skryté agendy ohledně porodu a těhotenství
 • Separační trauma např. adopce / nouzové pěstounství

Říká se, že každý by měl uzdravit své trauma z porodu, než porodí vlastní dítě. Většina z nás toto nedělá, protože si ani nemusíme být vědomi toho, že máme porodní trauma.

 

Terapie rebirthing může být velmi cenná, ale neřeší zásah Matrixu během procesu porodu. Během porodu Metrix vloží do dítěte další kontrakty duše s tichým souhlasem. Všechny tyto kontrakty a dohody proti svobodné vůli jsou základem určitých témat, se kterými máte problémy během života až dodnes.

 

Někdy zažíváme obtíže hned od začátku a cítíme se ztraceni, ale nemůžeme vůbec identifikovat proč, a i když projdeme spoustu terapií pořád někdy cítíme, že s námi něco není v pořádku. Tyto problémy formují náš základní start do života a projevuje se tak, že zažíváme problémy dnes, které jsou výsledkem našeho narození.

 

Měli jsme spoustu zrození v hodně inkarnací a ve většině bylo přítomno porodní trauma.

 

Během tohoto léčení, porodní trauma a bloky z tohoto života a dalších životů bude transformováno, a negativní kontrakty na úrovni duše budou uvolněny, takže se bude moci udát hluboké léčení. Tento proces ovlivňuje lidi na velmi hluboké úrovni a přináší jim hluboký vnitřní mír.

 

Lidé často popisují, že mají více pocit vyrovnání se se svým já, více základního pocitu bezpečí ve světě a mají pocit „čistého listu“ po této velmi důležité transformaci. Tato transformace může také poskytnout velmi nápomocný základ a bránu pro další práci se Světlem.

 

Transformace: 2 měsíce

Výměna energie: £80 / €90


Esence Znovunapojení

Cítili jste se někdy ztraceni v životě nebo, že nevíte, kam kráčíte? Zajímal by vás účel vašeho života?

 

Esence Znovunapojení vás znovu napojí na sebe a vaši Vyšší duši. Budete na sebe napojeni na hlubší úrovni, naleznete, kdo jste a kam patříte.

 

Transformace: 2 měsíce

Více informací: Esence Znovunapojení


Transformace

TUNELU ZAPOMNĚNÍ / PORODNÍ KANÁL VELKÉHO ZAPOMNĚNÍ

Většina lidstva si nepamatuje, kým jsou, odkud přišli a určitě si nepamatují své minulé životy. Část tohoto pochází z manipulace energetického make-upu v děloze matky. Během procesu zrození paměť dítěte je vymazána. Během tohoto léčení bude manipulace transformována a děloha matky bude uzdravena, a tak dítě může mít přirozený porod. Můžete si vyžádat toto léčení i když už jste porodily, nebo jste se rozhodly nemít děti, protože manipulace je stále ve vašem energetickém systému.

 

Transformace: 2 měsíce