VNITŘNÍ & VNĚJŠÍ OCHRANA

Negativní vnější vlivy, EMF, radiace a 5G

‘5G´ je pátá generace technologie mobilních sítí, která byla tento rok zavedena v několika zemích včetně Velké Británie. Ochranné léčení proti vnějším negativním vlivům, EMF, radiaci a 5G je pro člověka moderní doby a také pro osoby citlivé na elektro.

 

V této společnosti bojujeme se všemi možnými druhy vlivů, ne pouze z vnitřními, které vychází z dětství, ale i z vnějšími vlivy a našimi vnitřními vzorci traumatu. Také máme problémy s moderním světem jako elektromagnetické frekvence (EMF), radiací, které vychází z telefonních stožárů, dalších jiných stožárů, měřičů smart, z pouličního LED osvětlení, z LED žárovek, routerů wifi, sítí vysokého napětí, zesilovačů wifi, monitorů pro děti, chytrých hodinek, chytrých televizí, zařízení z bluetooth ale také mikrovln, satelitů, skalárních frekvencí a dalších.

 

Moderní technologie je fantasticky nápomocná, ale také je zde cena kterou za to platíme. Někdy to může být velmi vyčerpávající pro ducha; a může si to vybrat daň na našich tělech.

 

Existují nezávislé vědecké studie, které ukazují jak vystavení se radiaci a EMF jsou škodlivé např. neplodnost, poškození nervového systému, fyziologické poškození, stárnutí, rakovina, autoimunní onemocnění, deprese, mutace a degradace buněk v těle, zvyšující se počet ADHD, 80% uhynutí hmyzu během minulých let, umírání stromů a zvířat ve velkých počtech po tom co byly nainstalované větrné farmy vedle pozemků. Jsou zde také studie, které naznačují, že také očkování pro nás může být náročné. Tudíž je zde hodně zásahů z vnějšku, které nás můžou jako lidi ovlivňovat na této planetě.

 

5G nebylo pořádně testováno, ani na něj nebyl udělaný výzkum. Fakt, že se země zpožďují ohledně 5G, nebo ho i zakazují také o něčem vypovídá. V této zemi bylo 5G přivítáno vládou Velké Británie, stejně jako frakování dokonce i když zde bylo znepokojení, problémy ohledně bezpečnosti, protesty a petice obyvatel.

 

Všechny tyto věci se zapisují do našeho osobního systému. Skládáme se hodně z vody, naše aura a čakry a celý energetický systém je velmi jemně kalibrovaný. Jsme těmito vnějšími vlivy velmi ovlivňováni.

 

Jsou zde šungitové krystaly vyráběné v plátech pro mobily, laptopy, šungitové šperky, šungitová barva, krystaly jako koule a pyramidy, které jsou velmi nápomocné a plně vás ochraňují před zářením EMF. V roce 2020 byla aktivována šungitová oblast v Karélii v Rusku díky zvedání vibrací na Zemi. Od té doby vás šungit bude ochraňovat před 5G, předtím pokrýval pouze škálu do 4G.

 

Ochrana je o ochranné vrstvě uvnitř a okolo sebe, která vás ochrání před jakoukoli formou EMF, nebo útoky u kterých není jisté odkud jsou – zatím nerozumíme tomu jaký vliv má 5G.

 

Co můžete očekávat od léčení?

Toto léčení je speciálně orientováno na Ochranu. Ochranu pro vás jako individualitu, ne jenom fyzicky, ale také emočně, mentálně, duchovně a ochranu pro vaše vnitřní světlo, duši, všechno co vás utváří jako lidskou bytost. Tento ochranný proces vám poskytne polštář proti vnějším vlivům, u kterých cítíte, že by mohli mít na vás negativní vliv ať už z jakéhokoli zdroje, především 5G.

 

V podstatě, tento proces vám také dá pocit vnitřní Ochrany. Všechno, co máte ve svém těle a patří vám s vámi zůstane – vaše duše, osobnost, emoce, pocity. Bude zde Ochrana okolo vás, která zajistí, že až tam kam je to možné, nebudete pod vlivem 5G, kde by vám to mělo škodit.

 

Během léčení Světlo vytvoří energetické tělo ve vašem energetickém systému. Toto tělo má extrémně tenké vrstvy, vypadá velmi komplikovaně a je provázáno a propojeno. Zůstane s vámi do konce života, a i v budoucích životech. Nastavení našeho energetického systému není již dostatečný jak se prostředí stává drsnějším např. EMF, chemtrails, fracking, LED osvětlení a speciálně lidská rasa posouvající se k transhumanismu; věci se zrychlují. Toto ochranné energetické tělo je pro vyrovnávání se se změnami, kterými momentálně čelíme a s těmi, které přijdou, takže se život nestane bojem.

 

Nejlepší Ochrana, kterou můžete obecně mít je být na cestě léčení a oloupat husté vrstvy, vrstvu po vrstvě ve vašem energetickém poli, pokračovat s transformacemi, léčením sebe, pokračovat ve vývoji a pohybovat se kupředu tak, že vaše vibrace může postupně narůst.

 

Nabízím následující plnou ochranu pro tyto úrovně: 

  • Proces Ochrana: vytvoření dalšího energetického pole pro ochranu
  • Esence Ochrana: uvolnění bloků vnitřně, abyste mohli udržet vnitřní ochranu.
  • Čištění prostoru pro váš domov: budovu a vnitřní a vnější vrstvu vaší nemovitosti.
  • Odstoupení z metrixu (zahrnuje uvolnění karmy, odpojení ze sítě archon a reinkarnace)
  • Elite Shungite aura sprej pro každodenní použití
  • Ochranný proces pro děti

Toto jsou všechno nápomocné nástroje na vaší cestě léčení, které pozvednou vaši vibraci na velmi vysokou úroveň.

 

Je velmi důležité, abyste vystoupili z „módu strachu“ a snažili se zůstat pozitivní navzdory těmto masivním změnám. Důvěřujte, že JSTE vedeni, v bezpečí a že nejste sami. První krok k tomu být pod ochranou na všech úrovních je Uvědomění, které je nezbytné, což znamená, že pak s tím něco můžete udělat!

 

Transformace: 2 měsíce

Výměna energie: £80 / €90


Esence Ochrana

Transformace: 2 měsíce

More information: Esence Ochrana