Odpojení od rodičovských strachů

a nefunkčních rodinných vzorců

Evoluce vědomí

Všichni máme hluboké negativní programy a podmiňování. Problémy jsou předávány z generace na generaci, a proto můžete přitahovat stejné situace, nebo vztahy do svého života znova a znova.

 

Když přijdete do tohoto života první lidi, které potkáte jsou obvykle vaše rodiče. Hlavní základní strachy, které oba mají jsou přeneseny na vás a stanou se vašimi strachy a vaším základem pro život např. vaše matka má strach z konfliktu a váš otec má strach z plavání v oceánu a toto je vám předáno. Za jakékoliv situace se budete vyhýbat konfliktům, a nebo oceánu, bez toho aniž byste věděli proč, nebo proč máte pocit, že jsou nebezpečné.

 

Z těchto strachů si vyvinete určité vzorce chování a vybudujete na základě toho svůj život. Tyto typy strachů nejsou vaše, ale jsou to strachy, které jste převzali od svých rodičů. Jsou ukotveny na velmi hluboké úrovni ve vašem energetickém systému. Proto budete vždy přitahovat lidi, kteří vám zrcadlí určité aspekty, vzorce a strachy vašich rodičů ať už si toho jste nebo nejste vědomi.

 

Dysfunkční rodičovství se přenáší mezi generacemi např. strach postavit se za sebe, strach z kritiky, strach z nedostatku, strach z autorit. Přestože se snažíme nebýt jako naše rodiče, můžete se najednou sami sebe zeptat: „Proč mi připadá, že jsem si vzala muže, který je jako můj otec?“ nebo „Proč se chovám k dětem stejným způsobem jako moje rodiče se chovali ke mně, a to i když jsem si dokonce slíbil, že se nikdy nebudu chovat stejným způsobem ke svým dětem. Někdy můžete přijít na to, že to děláte nevědomě a být kvůli tomu frustrovaní a nevědět, jak to změnit, někdy můžeme cítit, že toto chování je do nás velmi silně otištěno.

 

Chceme mít vztahy, které jsou zdravé a umožňují nám být sami sebou. Tato transformace a její účinek bude číslo jedna v pomoci a asistenci v osvobození se z vašich rodinných vzorců a pomůžou vám mít vztahy zvolené z vašeho světla, a ne z vašich zranění.

 

Proč můžu potřebovat tuto transformaci?

Můžou zde být nějaká témata, která se vás můžou týkat a transformace ovlivňuje vaše vlastní vzorce, zrozené z vašich vlastních strachů. Např. můžete zažívat:

 • Opakující se vzorce v intimních vztazích
 • Obtíže říct ne rodině, nebo oddělit se od rodiny
 • Téma strachu z nedostatku / vědomí chudoby poverty consciousness
 • Nedostatek vlastní identity
 • Strach z autorit
 • Zachraňování lidí
 • Být bez silného smyslu vlastní identity
 • Neustále se snažit těšit ostatní
 • Problémy se za sebe postavit
 • Pořád mít obavy
 • Velmi nízké sebevědomí
 • Být k sobě velmi kritický
 • Strach nastavit hranice
 • Přitahování narcistů

Jak to funguje

Nejdříve budou ve vašem systému identifikovány vaše základní obavy. Tyto strachy generují dysfunkční vzorce, které jsou mezigeneračně předávány z rodičů na vás, z vás na vaše děti a tak dále. Můžou to být tyto strachy:

 

Strach o přežití

Existenční strachy

Strach z budoucnosti

Strach důvěřovat

Strach z pravdy

Strach z vnímání

Strach ze smrti

 

Světlo bude proudit do vašeho systému jeden měsíc a rozpouštět všechny identifikované strachy a kotvy. Transformace bude trvat mezi 4-6 měsíci. Můžete zažít posun ve vědomí a hlubší vnitřní svobodu.

 

Po transformaci budete schopni přitáhnout lidi, nebo vztahy do svého života více na neutrální úrovni a ne ty lidi, kteří mají stejné strachy a základy.

 

Kdo může dělat tuto transformaci?

Kdokoli nad 18 let

 

Požadavky: ideálně byste měli projít 3dílný program Transformace uvolnění karmy, protože pak budete odpojeni od rodinné karmy a karmy předků. Také programy sebedestrukce a jakékoli karmické kontrakty k členům rodiny budou uvolněny. Během uvolnění karmy vyčistíme cestu předtím, než půjdeme hlouběji se Světelným programem.

 

Co můžete zažít po této transformaci

Lidé popisují, že cítí hlubší pravdu o tom, kdo jsou a co je činí silnými. Často vnímají pocit větší svobody ohledně rodinných vzorců a jsou méně svazováni strachy. Je snažší říci ne a transformace více odkrývá pocit, že je možné a dovolené být tím, kým člověk je a je to snadnější rozpoznat. Lidé popisují růst v sebevědomí a pocit osobní integrace. Někteří lidé popisují, že cítí více vnitřní svobody a můžou poodstoupit z jejich rodinných vláken, které je svazovaly, nebo držely zaseknuté. Jakmile budou strachy rozpuštěny, je to pak snažší se více postavit do své síly, být tím kým doopravdy jsem jako individualita v tomto světě. Můžete také být schopni vidět rodinné a emoční dynamiky více objektivně a zažívat více oddělení od neužitečných vzorců. Toto je velmi osvobozující pro jednotlivce a poskytuje vztahy na základě volby a ne povinnosti.

 

Světelný program

Transformace: 4 - 6 měsíců

Výměna energie: £200 / €225