O Dianě

Diana je metafyzička, komplementární terapeutka a léčitelka pomocí krystalů pracující s energií a světlem. Také je duchovní poradce, navigátor, duchovní badatel a hledač pravdy. Diana zasvětila svůj život asistenci lidstvu a Zemi v tomto velkém procesu změny.

 

Diana se narodila v Německu a přestěhovala se v roce 2020 do UK. Je na své duchovní cestě od svého prvního probuzení v roce 2002, kdy byla na cestě v Indii.

 

Kvalifikovala se jako Specialista jemně hmotné medicíny v Nadaci vibračního léčení v Londýně /VHF/, kde se specializovala na léčení energií a krystaly, květinami, terapii Bachovými esencemi a léčení stresu. Tato specializace se skládala ze 4 let tréninku během 6 let včetně případových studií.


Diana také studovala Metafyzické vědy v USA, učila se o různých alternativních a duchovních konceptech, například zdravotních studiích, světových náboženstvích, vývoji meditace a intuitivních dovedností, transformaci osobnosti, vědomí,také studovala na Univerzite Matafyzických Věd v USA, kde se učila o alternativních a duchovních konceptech, například zdravotnická studia, světová náboženství, rozvoj meditace a intuitivních schopností, transformování osobnosti, vědomí, věštecké systémy, reinkarnaci a metafyzické technologie.

 

Byla 5 let studentkou EH School of Enlightenment UK, kde poprvé přišla do kontaktu s Evolučním Světlem. Diana prošla mnoho transformací během let, dokud sama neobdržela přístup k frekvenci Evolučního Světla a přidala ho do své duchovní práce.

 

Ve vlastním duchovním vývoji Diany prošla během let silnými přechody třeba s velmi mocným Programem Studna strachů a pracovala s Esencemi Evolučního Světla v kombinaci s vlastní prací s energiemi.

 

Jak Diana procházela skrz tyto transformace, její vibrace postupně stoupala úroveň po úrovni a otevřela její vědomí. Pokaždé, když se zvedla Dianina vibrace, tak se i změnila její perspektiva reality a její perspektiva pravdy. Její vnitřní pohled se změnil a začala rozumět věcem úplně jinak. Diana našla jasnost, směr v životě, stala se tím, kým sem opravdu přišla být a vstoupila do svého životního účelu a potenciálu tím, že přivedla více synchronicity do svého života.

 

Když Diana prošla všemi těmito přeměnami a vyšplhala se po žebříku směrem nahoru začala rozumět většímu obrázku o sobě samé, jejím životu, kde stojí ve světě a začala rozumět konstraktu Metrixu. Skrze její duchovní vedení byl Dianě ukázán třídílný program Vystoupení z Metrixu a další třídílný program Odpojení se od Reinkarnace pro větší vnitřní svobodu jednotlivce a pro lidstvo, které jsou prvním dílem většího duchovního konceptu.

 

Diana si začala všímat, že také Program Studna strachů je velmi mocný v uvolnění strachů a v úžasných posunech ve vědomí, u lidí, kteří byli stále velmi zaseklí, nehýbali se směrem, kam potřebovali. V některých případech lidé blokovali světlo díky sebe-destrukčním programům, nebo protože měli kontrakty s vlastní temnou stranou, nebo měli programy temné magie, které běžely na pozadí. Také zde byly opakující se vzorce , kterých se nemohli zbavit. Přestože lidé udělali hodně práce na osobnostním rozvoji pořád byli na stejném místě v evoluci. A toto bylo místo, kde se celý koncept Evoluce posunul dopředu.

 

Dianě byl předám třídílný program Transformace Uvolnění karmy a jako další kus konceptu, který uvolňuje lidi z jejich situací, kam se dostali okolnostmi a oni se konečně můžou posunout dál.

 

Jak Diana pokračovala v růstu a vyvíjela se, byly jí předány další koncepty, které pomáhají ostatním růst a vyvíjet se. Jako následující:

 

Meziplanetární uvolnění karmy

Mezigalaktické přivolání fragmentů duše

Jak konečně žít život v hojnosti

Odpojení od rodičovských strachů a disfunkčních rodinných vzorců

Práce s evolučními esencemi

A daleko více

 

 Skrze 24-hodinový Přenos Světla, který se koná 8x do roka, Diana byla schopna pomoci tisícům lidí po celém světě od roku 2012.

 

Pokaždé, když Diana prochází transformací, více se otevře a přijde na nové části konceptu. Jsou jí předávány, jak se vyvíjí.

 

Všechno, co je napsáno na stránce Diany, jsou chanellované informace, které univerzum a duchovní vedení chce nabídnout jí a komukoli, kdo se chce vyvíjet rychleji.

 

Koncepty transformace nejsou dokončeny a více programů a kurzů jí je předáváno duchovním vedením. Proto je stránka Diany pravidelně aktualizovaná. Pokaždé, když obdrží nové vedení, informace je posílána na přihlášené emaily pro newsletter a zároveň obnovena na webu. Prosím, přihlaste se dole pro nové informace a události.

 

Léčebná práce Diany se neskládá pouze z pomoci ostatním a podpoře na jejich cestě evolucí, ale také je hlavním přispěvatelem planetárního léčení.

 

S Láskou, Mírem a Vděčností

Diana Jaritz B. Msc.