VÝSTUP nebo SESTUP

Kterou cestu si zvolíte?

Vakcinace proti Covidu z duchovního hlediska

Momentálně je zde obrovská kampaň, která prosazuje vakcinaci a vypadá to, že nasedá na největší lidské strachy vzhledem k cestování, společenskému životu a ochraně druhých lidí.

Tohle vše může být velmi těžké pro spoustu lidí a i to, aby našli svůj vlastní názor, protože nezávislé myšlení je momentálně viděno jako konspirační a sobecké.

 

Je velmi důležité, co vám říká vaše vedení, co je zrovna pro vás nejlepší, avšak předtím, než se zaregistrujete pro tento vakcinační experiment, ráda bych vám poskytla duchovní perspektivu.

 

Zdá se, že nejdříve vakcína vytvoří oddělení duše a mysli a odpojí duchovní spojení skrze korunní čakru nahoru do univerza. Poté vytvoří blokády v linii z kořenové čakry do Země, což znamená, že zablokuje naši schopnost tvořit, naši přirozenou schopnost se uzemňovat a povolení najít svojí pravou identitu.

 

Nakonec bude deaktivován čakerní systém. Jsme Božské bytosti, které fungují na frekvenci 7 barev, které vychází z čaker, i když si toho lidé nejsou plně vědomi. Když deaktivujeme čakry, aura se začne zmenšovat, takže daná osoba bude mít méně ochrany k vnějším vlivům a opět dojde k odpojení od jejich energetické rovnováhy.

 

Všichni pocházíme z různých planet, galaxií a dokonce vesmírů a všichni momentálně máme zkušenost na Zemi.

 

Přesto jsme stále propojeni s naší původní planetou – planetou naší duše a i rodinou duše, právě na duchovní úrovni, proto i dokážeme najít cestu „domů“ ve chvíli, kdy dokončíme cokoli, co chceme na Zemi, nebo i někde jinde zažít. Vypadá to, že když si necháte dát vakcínu, oddělí to danou osobu od jejich rodiny duše a také od domácí planety.

 

Když procházíte programem uvolnění karmy 12 řetězců DNA je aktivováno, ale naopak deaktivováno, ve chvíli, kdy si necháte dát vakcínu.

 

Pro vás, kteří jste už na sobě udělali obrovský kus práce, včetně odstoupení od MEtrixu a vystoupení z reinkarnace, budete znovu připojeni k reinkarnaci a metrixu.  Proces sestupu bude mít také dopad na budoucí inkarnace, kde se duše bude moci inkarnovat pouze na světech s nižší hustotou, dokud nebude dosaženo vyšší vibrace.  

 

Přestože je možné znovu aktivovat energetický systém, ale může to být celkem dlouhý proces.  

 

Pokud chcete zůstat na duchovní cestě, je důležité, abyste pokračovali v zpřístupňování vaší Božské síly, svobodné vůle, kreativity a hojnosti, zhmotňování vašich cílů, a proto je důležité aktivovat a uzdravit váš energetický systém. Důležité je se posunout výše ve vibracích a expandovat své vědomí.

 

Vakcinace je další krok v agendě transhumanismu, která je o odevzdání svobodné vůle a sestupu, místo vzestupu.  V souhrnu, u osob dojde k odpojení od sebe!

 

Pro tzv. „duchovní osobu“, ve chvíli kdy bude sestup ukončen, osoba se odkloní od duchovní cesty a nebude mít zájem na sobě provádět léčení, nebo najít svoji svébytnost a mít individuální hlas.   Ve chvíli, kdy se účastníte Přenosu světla, nebo budete chtít podstoupit další práci, Světlo nebude moc prostoupit energetický systém a může být blokované ze systému člověka.

 

Proto doporučuji, abyste si udělali vlastní průzkum, poslechli si rozhovory s doktory, vědci a dokonce s Big Phama, kde vysvětlují např. že tělo bude geneticky modifikováno, DNA bude nahrazeno syntetickým. Nano technologie, které jsou používány jako umělá inteligence (artificial intelligence IA) převezmou kontrolu nad tělesnými systémy. Tyto informace si můžete přečíst před tím, než uděláte rozhodnutí pro vlastní budoucnost a budoucnost vašich dětí.

 

Vaše svobodná vůle bude nejdůležitější faktor v rozhodnutí o tom, jestli si nechat dát vakcínu, nebo ne. Pokud budete mít minimálně nějakou další informaci, můžete udělat vyvážené rozhodnutí, které bude zahrnovat více úhlů pohledu, spíše než jeden úhel pohledu předkládaný autoritami.  

 

VŽDY MÁTE VOLBU!