Celosvětový 24hodinový přenos světla dne 1. srpna 2023

Lughnasadh/Lammas

Tento festival reprezentuje čas první sklizně a uctění života dávajícího ducha země. Světlo nás bude podporovat v našem individuálním procesu dosažení vnitřní hojnosti.

 

Také můžete použít Světlo k pročištění bloků a problémů se kterými se nyní ve svém životě potýkáte.  

 

Začátek: 31. července o půlnoci vašeho lokálního času  

Konec: 1. srpna o půlnoci vašeho lokálního času  

 

Co je přenos Světla?  

Přenos Světla nabízí možnosti toho, že změny budou uloženy hluboko ve vašem systému.

Evoluční světlo pracuje s vaším Vyšším Já, které zná všechny jednotlivé vrstvy vašich problémů, které potřebují být vyřešeny, vzorce, které můžete mít, určité bloky a problémy, které nemůžete vyřešit jinými terapiemi.   

 

Během Přenosu Světla, budete propojení se Světlem a Světlo poplyne do vašeho systému po dobu 24 hodin.  Během tohoto času můžete mít několik „ošetření“, nebo se můžete zaměřit na jedno téma. S každým Přenosem Světla, se můžete dostat do hlubších vrstev stejného problému.

 

V podstatě, Přenosy Světla otevírají brány pro velmi důkladnou a hlubokou transformaci a vnitřní pročištění.  Integrace trvá přibližně 3-4 týdny dokud proces není dokončený.

 

Každý rok nabízíme osm 24hodinových Přenosů Světla.  Důvod proč Přenosy Světla se konají vždy ve specifický čas je ten, že následují přirozené vědomí planety Země a jsou v souladu s kosmickými událostmi.

 

Termín pro registraci: 

Pokud máte zájem přijmout Světlo, můžete se registrovat do neděle 31 července. Pokyny budou následovat po registraci (zkontrolujte složku se spamem).

 

Výměna energie bude zdarma.

 

Děkujeme a přejeme úspěšnou transformaci! 

Zde se můžete zaregistrovat na akci